Kinderland в Україні!


Східний Берлін, 1989 рік. У тіні Муру триває битва. Боягуз Мірко та бунтар Торстен змагаються зі шкільними хуліганами в епічній грі в настільний теніс. Розбиваючи м’ячі так, ніби на кону стоїть їхнє життя, вони не помічають, що світ навколо них ось-ось зруйнується. З енергією та гумором Мавіл розповідає про Східну Німеччину свого дитинства, аж до падіння Муру.

Цього року „Kinderland“ Мавіла виповнюється вже 10 років. Тому тим приємніше, що нові переклади продовжують виходити за кордоном. А ще більше ми радіємо виданню в Україні, яке вийде у „Видавництві“! На жаль, ми не можемо відсвяткувати це на місці через цю паскудну війну, але 19 січня відбулася принаймні онлайн-презентація для всіх зацікавлених.

Mawil’s „Kinderland“ is already 10 years old this year. It is therefore all the more pleasing that new translations are still being published abroad. And we are even more pleased about an edition in Ukraine, which will be published by Vydavnytstvo! Unfortunately, we can’t celebrate this on site because of this shitty war, but on 19 January there was at least an online presentation for all those interested.

Keine Kommentare »

Noch keine Kommentare nicht.

Leave a comment